Kursy Auto Akademia
Sprawdź nasze pozostałe kursy:

Kurs podstawowy kat. B + E

Jednorazowa wpłata
1199 zł
System spłat ratalnych
1249 zł
 • 15 godzin zajęć praktycznych, ubezpieczenie kursanta na czas zajęć praktycznych, praktyczny egzamin wewnętrzny.
 • Możliwość płatności ratalnej, bez prowizji i odsetek. System spłaty rat ustalany jest indywidualnie z kursantem, z uwzględnieniem jego możliwości. Kursant sam określa liczbę rat.
 • Dostęp do platformy internetowej zawierającej kompleksowe informacje i materiały szkoleniowe.
 • Kursy kierowane do każdej grupy wiekowej.
 • Możliwość indywidualnego ustalania dni i godzin szkoleń części praktycznej.
 • Możliwość wyboru miejsca rozpoczęcia i zakończenia jazdy (pod domem, szkołą, pracą kursanta).
 • Jazdy po trasach egzaminacyjnych.
 • Posiadamy dwa największe place manewrowe w Województwie Łódzkim. Obiekt przy ulicy Brzezińskiej 27/29, w centrum handlowym M1. Doskonale oświetlony, tak aby całkowicie oddać przebieg egzaminu państwowego. Obiekt przy ulicy Maratońskiej 102a to dawna siedziba Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi. Rozbudowując ją stworzyliśmy największy plac manewrowy w regionie. Zlokalizowany "po sąsiedzku", w bliskiej odległości od nowej siedziby WORD Łódź, na obszarze tzw. tras egzaminacyjnych. Jest doskonale wyposażony, utwardzony, oświetlony, ogrodzony i monitorowany. Wyposażony w zaplecze techniczne, sanitarne, przebieralnie i parking dla klientów. To blisko 22.000 metrów kwadratowych powierzchni. Na obiekcie znajduje się również nasze biuro oraz sale wykładowe. Nasz obiekt przystosowany jest do najnowszych obowiązujących manewrów w ramach kategorii B+E.
 • Egzamin państwowy na kategorie B+E Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łodzi przeprowadza przy ulicy Nowy Józefów. Doskonała lokalizacja naszego placu manewrowego przy ulicy Maratońskiej 102a, sąsiadującego z ośrodkiem gwarantuje całkowitą dostępność tzw. tras egzaminacyjnych bez konieczności dojeżdżania do nich.
 • Materiały szkoleniowe (płyta DVD z pytaniami egzaminacyjnymi lub testy on-line działające na wszystkich urządzeniach mobilnych. Programy zbieżne treścią z aktualnymi pytaniami na egzaminie państwowym, możliwość bezpłatnej aktualizacji, funkcja nauki i egzaminu. Dla zainteresowanych możliwość wypożyczenia podręcznika)*.
 • Możliwość skorzystania z opcji wykładów części teoretycznej w domu nie wyklucza możliwości skorzystania z bezpłatnych konsultacji z wykładowcą.
 • Eco driving, elementy technik ekojazdy podczas zajęć praktycznych. Kursanci nabierają umiejętności jazdy przyjaznej dla środowiska i domowego budżetu.

Poznaj terminy kursów

Kursy Grupy Akademia możesz zrealizować w jednej z naszych placówek.

Terminy kursów

Wybierz Akademię, w której chcesz zrealizować jeden z oferowanych przez nas kursów.

Poznaj terminy kursów
Kursy Akademii możesz zrealizować w:

Akademia Retkinia

Poznaj terminy kursów

Akademia Centrum

Poznaj terminy kursów

Akademia Bałuty

Poznaj terminy kursów

Akademia Widzew

Poznaj terminy kursów

Akademia Górna

Poznaj terminy kursów