Auto Aka­de­mia dys­po­nuje wła­snymi pla­cami manewrowymi

Piotra Skargi 12

Obiekt przeznaczony dla kat. B. Doskonale wyposażony, utwardzony, oświetlony i monitorowany. Całkowicie odpowiada warunkom egzaminacyjnym. Gwarantujemy komfort i swobodę nauki w procesie doskonalenia techniki jazdy i ćwiczenia manewrów.

Plac manewrowy znajduję się na ulicy Piotra Skargi 12. Bliska odległość od naszej siedziby zapewnia swobodny dojazd i pozwala optymalnie wykorzystać czas podczas zajęć.

View the embedded image gallery online at:
http://autoakademia.com.pl/place-manewrowe#sigFreeIdc8c9a2353f

 

Brzezińska 27/29 (Centrum handlowe M1)

Największy motocyklowy plac manewrowy w Łodzi. Przystosowany i przeznaczony wyłącznie do wykonywania manewrów kat. A, A2, A1, AM. Plac zlokalizowany przy ulicy Brzezińskiej 27/29, w bliskiej odległości od WORD Łódź, na obszarze tzw. tras egzaminacyjnych. Nasz obiekt przystosowany jest do najnowszych obowiązujących manewrów w ramach kategorii A, A2, A1, AM. Doskonale oświetlony. Wyposażony w fotoradar i czujniki prędkości, tak aby całkowicie oddać przebieg egzaminu państwowego. Posiada te same rozwiązania systemu pomiaru prędkości które zastosował WORD Łódź.

View the embedded image gallery online at:
http://autoakademia.com.pl/place-manewrowe#sigFreeId6765347548

 

Świtezianki 44

View the embedded image gallery online at:
http://autoakademia.com.pl/place-manewrowe#sigFreeId1684117d4f

 

Oferujemy również możliwość jazdy na placu manewrowym Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego przy ul. Smutnej i ul. Maratońskiej w Łodzi.

View the embedded image gallery online at:
http://autoakademia.com.pl/place-manewrowe#sigFreeId4b8810a478