Kategoria C, C+E

Centrum szkolenia kierowców Auto Akademia oferuje profesjonalne szkolenia w ramach kategorii C oraz C+E. Jesteśmy najnowocześniejszym ośrodkiem w Łodzi dysponującym największą bazą szkoleniową oraz zapleczem technicznym.

  • Szkolenie odbywa się na tych samych pojazdach które posiada w dyspozycji Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łodzi, SPRAWDŹ DANE TECHNICZNE POJAZDÓW WORD. W dziale „Galeria” oraz „Place manewrowe” prezentujemy naszą bazę szkoleniową.
  • Posiadamy osobny plac manewrowy przystosowany i przeznaczony wyłącznie do wykonywania manewrów kat. C, C+E. Plac zlokalizowany przy ulicy (wkrótce otwarcie), w bliskiej odległości od WORD Łódź, na obszarze tzw. tras egzaminacyjnych. Nasz obiekt przystosowany jest do najnowszych obowiązujących manewrów w ramach kategorii C, C+E.
  • Egzamin państwowy na kategorie C, C+E Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łodzi przeprowadza tylko w oddziale przy ulicy Smutnej. Doskonała lokalizacja naszego placu manewrowego sąsiadującego z ośrodkiem gwarantuje całkowitą dostępność tzw. tras egzaminacyjnych bez konieczności dojeżdżania do nich.
  • Istnieje możliwość odbycia państwowego egzaminu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego z wykorzystaniem pojazdu szkoleniowego Auto Akademii.
  • Auto Akademia od kilku sezonów utrzymuje się w czołówce zdawalności egzaminu państwowego w regionie, wyniki zdawalności sprawdzaj zawsze u źródeł w raporcie opracowanym na podstawie danych z Word Łódź.
  • Nasi instruktorzy to doświadczona kadra, kierowcy zawodowi, specjaliści w swoich dziedzinach.

Z uwagi na oczekiwania osób szkolonych na wyższe kategorie, nasza kadra ma pełną świadomość konieczności całkowicie indywidualnego podejścia do kursanta, dającego gwarancję skuteczności nauki oraz komfortu szkolenia.

Z przyjemnością informujemy iż najbliższy kurs kat. C, C+E rozpoczyna się:

 

Akademia Centrum

ul. Andrzeja Struga 7

(róg z al. Kościuszki)

 18.03 godzina 18.00

Kolejne kursy: 1.04, 15.04, 29.04

Kurs weekendowy: 16.03

Akademia    Bałuty

ul. Inflancka 13

(obok Łagiewnicka, Julianowska)

 25.03 godzina 18.00

Kolejne kursy: 8.04, 23.04, 6.05

Kurs weekendowy: 16.03

Akademia Widzew

ul. Gorkiego 6/8

(obok Zahir Kebab)

 19.03 godzina 18.00

Kolejne kursy: 2.04, 16.04, 30.04

Kurs weekendowy: 16.03

Akademia     Górna

ul. Pabianicka 88

(róg z ul. Jana Pawła)

 26.03 godzina 18.00

Kolejne kursy: 9.04, 23.04, 7.05

Kurs weekendowy: 16.03

 

 

Więcej: Oferta