Kursy Moto Akademia
Sprawdź nasze pozostałe kursy:

Kurs podstawowy kat. A (obniżony motocykl)

Jednorazowa wpłata
1699 zł
System spłat ratalnych
1799 zł
 • 30 godzin zajęć teoretycznych, 20 godzin zajęć praktycznych, teoretyczny egzamin wewnętrzny, praktyczny egzamin wewnętrzny.
 • Możliwość płatności ratalnej, bez prowizji i odsetek. System spłaty rat ustalany jest indywidualnie z kursantem, z uwzględnieniem jego możliwości. Kursant sam określa liczbę rat.
 • Szkolenia 7 dni w tygodniu (kursy tygodniowe i weekendowe), w godzinach od 7.00 do 22.00.
 • Możliwość indywidualnego ustalania dni i godzin szkoleń.
 • Jazdy po trasach egzaminacyjnych.
 • Materiały szkoleniowe (płyta DVD z pytaniami egzaminacyjnymi zbieżna treścią z aktualnymi pytaniami na egzaminie państwowym, możliwość bezpłatnej aktualizacji, funkcja nauki i egzaminu. Dla zainteresowanych możliwość wypożyczenia podręcznika).
 • Szkolenie odbywa się na obniżonym motocyklu, modelu egzaminacyjnym, gwarantując poczucie komfortu i stabilności.
 • Szkolenie odbywa się na tych samych motocyklach które posiada w dyspozycji Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łodzi, Suzuki Gladius oraz Yamaha MT 07. Posiadamy największą flotę motocykli szkoleniowych w Łodzi.
 • Posiadamy dwa największe motocyklowe place manewrowe w Województwie Łódzkim. Obiekt przy ulicy Brzezińskiej 27/29, w centrum handlowym M1. Przystosowany i przeznaczony wyłącznie do wykonywania najnowszych obowiązujących manewrów w ramach kategorii A, A2, A1, AM. Doskonale oświetlony. Wyposażony w fotoradar i czujniki prędkości, tak aby całkowicie oddać przebieg egzaminu państwowego. Posiada te same rozwiązania systemu pomiaru prędkości które zastosował WORD Łódź. Obiekt przy ulicy Maratońskiej 102a to dawna siedziba Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi. Rozbudowując ją stworzyliśmy największy plac manewrowy w regionie. Zlokalizowany "po sąsiedzku", w bliskiej odległości od nowej siedziby WORD Łódź, na obszarze tzw. tras egzaminacyjnych. Jest doskonale wyposażony, utwardzony, oświetlony, ogrodzony i monitorowany. Wyposażony w zaplecze techniczne, sanitarne, przebieralnie i parking dla klientów. Posiada fotoradar i czujniki prędkości. To blisko 22.000 metrów kwadratowych powierzchni. Na obiekcie znajduje się również nasze biuro oraz sale wykładowe.
 • Egzamin państwowy na kategorie A, A2, A1, AM Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łodzi przeprowadza przy ulicy Nowy Józefów. Doskonała lokalizacja naszego placu manewrowego przy ulicy Maratońskiej 102a, sąsiadującego z ośrodkiem gwarantuje całkowitą dostępność tzw. tras egzaminacyjnych bez konieczności dojeżdżania do nich.
 • Istnieje możliwość odbycia państwowego egzaminu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego z wykorzystaniem motocykla szkoleniowego Akademii.
 • Grupa Akademia od kilku sezonów utrzymuje się w czołówce zdawalności egzaminu państwowego w regionie, wyniki zdawalności sprawdzaj zawsze u źródeł w raporcie opracowanym na podstawie danych z Word Łódź.
 • Nasi instruktorzy to czynni motocykliści, prywatnie pasjonaci motocyklowi.
 • Oferujemy dwukierunkowy system łączności firmy Midland. Dzięki proponowanym przez nas rozwiązaniom również Kursant podczas jazdy ma możliwość kontaktu z Instruktorem. Gwarancja wysokiej jakości dźwięku, ciągłego sygnału bez zakłóceń.
 • PIT BIKE AKADEMIA - do każdego kursu godzina jazd GRATIS na pit bike z naszej wypożyczalni.

Poznaj terminy kursów

Kursy Grupy Akademia możesz zrealizować w jednej z naszych placówek.

Terminy kursów

Wybierz Akademię, w której chcesz zrealizować jeden z oferowanych przez nas kursów.

Poznaj terminy kursów
Kursy Akademii możesz zrealizować w:

Akademia Retkinia

Poznaj terminy kursów

Akademia Centrum

Poznaj terminy kursów

Akademia Bałuty

Poznaj terminy kursów

Akademia Widzew

Poznaj terminy kursów

Akademia Górna

Poznaj terminy kursów