Auto Aka­de­mia dys­po­nuje wła­snymi pla­cami manewrowymi

Piotra Skargi 12

Obiekt przeznaczony dla kat. B. Doskonale wyposażony, utwardzony, oświetlony i monitorowany. Całkowicie odpowiada warunkom egzaminacyjnym. Gwarantujemy komfort i swobodę nauki w procesie doskonalenia techniki jazdy i ćwiczenia manewrów.

Plac manewrowy znajduję się na ulicy Piotra Skargi 12. Bliska odległość od naszej siedziby zapewnia swobodny dojazd i pozwala optymalnie wykorzystać czas podczas zajęć.

 

Brzezińska 27/29 (Centrum handlowe M1)

Największy motocyklowy plac manewrowy w Łodzi. Przystosowany i przeznaczony wyłącznie do wykonywania manewrów kat. A, A2, A1, AM. Plac zlokalizowany przy ulicy Brzezińskiej 27/29, w bliskiej odległości od WORD Łódź, na obszarze tzw. tras egzaminacyjnych. Nasz obiekt przystosowany jest do najnowszych obowiązujących manewrów w ramach kategorii A, A2, A1, AM. Doskonale oświetlony. Wyposażony w fotoradar i czujniki prędkości, tak aby całkowicie oddać przebieg egzaminu państwowego. Posiada te same rozwiązania systemu pomiaru prędkości które zastosował WORD Łódź.

 

Plac manewrowy kat. C, C+E

Wkrótce otwarcie

 

Oferujemy również możliwość jazdy na placu manewrowym Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego przy ul. Smutnej i ul. Maratońskiej w Łodzi.