Auto Aka­de­mia dys­po­nuje wła­snymi pla­cami manewrowymi

Piotra Skargi 12

Obiekt przeznaczony dla kat. B. Doskonale wyposażony, utwardzony, oświetlony i monitorowany. Całkowicie odpowiada warunkom egzaminacyjnym. Gwarantujemy komfort i swobodę nauki w procesie doskonalenia techniki jazdy i ćwiczenia manewrów.

Plac manewrowy znajduję się na ulicy Piotra Skargi 12. Bliska odległość od naszej siedziby zapewnia swobodny dojazd i pozwala optymalnie wykorzystać czas podczas zajęć.

 

Brzezińska 27/29 (Centrum handlowe M1)

Największy motocyklowy plac manewrowy w Łodzi. Przystosowany i przeznaczony wyłącznie do wykonywania manewrów kat. A, A2, A1, AM. Plac zlokalizowany przy ulicy Brzezińskiej 27/29, w bliskiej odległości od WORD Łódź, na obszarze tzw. tras egzaminacyjnych. Nasz obiekt przystosowany jest do najnowszych obowiązujących manewrów w ramach kategorii A, A2, A1, AM. Doskonale oświetlony. Wyposażony w fotoradar i czujniki prędkości, tak aby całkowicie oddać przebieg egzaminu państwowego. Posiada te same rozwiązania systemu pomiaru prędkości które zastosował WORD Łódź.

 

Świtezianki 44

 

Oferujemy również możliwość jazdy na placu manewrowym Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego przy ul. Smutnej i ul. Maratońskiej w Łodzi.